אפריקה ישראל מגורים לוגו

“אפריקה ישראל מגורים” מחוללת בשנים האחרונות את מהפיכת הבנייה שמשנה את פני תרבות המגורים בישראל. מאז הקמתה, מיצבה עצמה אפריקה ישראל מגורים כחברה מובילה בפיתוח ובהקמת מתחמי מגורים ומגורי יוקרה במקומות האטרקטיביים ביותר בארץ. החברה ידועה בתכנון החדשני של הפרויקטים, אשר שם במרכז את הצרכים המגוונים ביותר של הדיירים, ואשר יוצר לא רק בנייני מגורים, אלא סביבות חיים עשירות ותוססות הכוללות מרכזים מסחריים, מבני חינוך ודת ומרכזי קהילה ורפואה לשירות הקהילה. אפריקה ישראל מגורים נבחרת, שנה אחר שנה, בסקרי דעת קהל לחברת הבנייה הטובה והאמינה ביותר בישראל – זאת, הודות לגודלה ולוותק שלה, המספקים לה את היתרונות הדרושים להתמודדות בסביבה התחרותית בה היא פועלת. החברה נהנית מחוסן פיננסי גבוה לצד קופת מזומנים נזילה, וברשותה עשרות פרויקטים ועתודות קרקע באזורי הביקוש, לצד צוות עובדים מיומן ומקצועי המחויב להצלחת החברה ולטובת לקוחותיה ומקפיד על איכות, חדשנות ויצירתיות בכל התחומים: ייזום, תכנון והנדסה, שיווק, עיצוב ושירות לקוחות.
עם עשרות אלפי לקוחות מרוצים, צוות מקצועי ומיומן ותנופת פיתוח מתמדת, אפריקה ישראל מגורים ממשיכה להוביל את שוק הנדל”ן הישראלי לעבר אופקים חדשים.

משרד ישר אדריכלים מגלם את תרבות הבנייה המתקדמת של ישראל משנות ה-50 של המאה שעברה ועד ימינו ומתבסס על שני דורות של יצירתיות ומצוינות אדריכלית ונחשב לאחד המשרדים המובילים בתחום המגדלים בארץ. כתוצר של סגנון הבאוהאוס התל-אביבי, ישר רואה את הבניינים שהוא יוצר לא רק כמבנים פונקציונליים אלא כמקומות מעוררי השראה עבור האנשים שמאכלסים אותם. התכנון הכולל מבטא גישה המטמיעה אופי אקלימי, טופוגרפי ואישי בפרויקטים, ומדגיש את החשיבות של אור וצל. כביטוי של הרצון לעורר חוויה הומניסטית בכל מי שבא במגע עם הבניינים הפרטיים והציבוריים התכנון שואף לגשר בין פונקציונליות לאסתטיקה ורגשות. לישר אדריכלים ידע וניסיון עשיר של למעלה מ-60 שנים בתכנון. המשרד מוביל שימוש ויישום בטכנולוגיות חדשניות. הידע ,הניסיון ומקצועיותם הרבה של עובדי המשרד משתקפת בירידה לפרטים, בתכנון יעיל וגמיש, ובהכרת צרכיו של המשתמש הסופי. כמו דור המייסדים, כך גם דור ההמשך מציב סטנדרטים גבוהים עם משנה סדורה וברורה לגבי תכנון ובנייה המצעיד קדימה את הישגי התכנון בישראל.

אדריכלית אורלי שרם, בוגרת בית-הספר Architectural Association School of Architecture London משנת 1977. בשנת 1980 הקימה את סטודיו Orly Shrem Architects בתל אביב. הסטודיו עוסק בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים ברמה עילית בטווח רחב של שירותים – תכנון מבני מגורים ומסחר, בנייה פרטית, עיצוב ותכנון דירות יוקרה, עיצוב חללים יוצאי דופן, ריהוט, פרטים אדריכליים ואובייקטים ייחודיים. עם השנים בנתה אורלי שרם פורטפוליו רחב, מגוון ומתפתח אשר שומר על עדכניות אל מול זירת האדריכלות והעיצוב הבין-לאומית האיכותית ביותר, תוך הקפדה חסרת פשרות על כל פרט ופרט. סטודיו אורלי שרם אדריכלים מחויב ליצירה אדריכלית ארוכת טווח ועל זמנית, תוך הקשבה ותשומת לב עמוקה ללקוחותיו, צרכיהם, העדפותיהם ואורח חייהם האישי, המשפחתי והחברתי.

משרד שוב ושות’ הנו אחד מהמשרדים הגדולים והמובילים בארץ בתחומי המקרקעין, התכנון והבנייה. מאז היווסדו בשנת 1957, מספק המשרד ללקוחותיו סל שירותים משפטי מלא בכל מגוון היבטי מגזר המקרקעין, לרבות: ייצוג בעסקאות נדל”ן מורכבות וסבוכות; פיתוח נדל”ן; שינויי ייעוד הקרקע; מיסוי עירוני, מיסוי מקרקעין והיטלי השבחה; הפקעות התדיינות משפטית בנושאי מקרקעין, תביעות על-פי סעיף 197 לחוק התכנון והבנייה (פגיעות תכנוניות) ועוד. למשרד שוב ושות’ מוניטין מעולה, ובין לקוחותיו ניתן למצוא רבות מהחברות וממפתחי הנדל”ן העצמאיים המובילים בישראל וכן חברות ניהול. משרד שוב ושות’ מלווה את פרויקט DUO TEL AVIV מאז תחילתו לפני למעלה משני עשורים, בהובלתו של מייסד המשרד עו”ד משה שוב ז”ל. המשרד פעל מאז ועד היום בכל מגוון האספקטים של הפרויקט שהוא מהגדולים והמורכבים בתחום הנדל״ן – לרבות הליווי של התהליך הסטטוטורי לקידום תכנית המתאר, קידום התוכניות המפורטות והיתרי הבניה, ריכוז הסוגיות הקנייניות והתיאומים מול הרשויות השונות. משרד שוב ושות’ גם ילווה את הפרויקט בביצוע חוזי המכר מול רוכשי הדירות.